Dětský a dorostový psychiatr/ička Louny

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Louny

Nabízený plat:

35000 - 48000 Kč

Značka:

23427260745

Firma:

Dětská psychiatrická nemocnice Louny

Náplň práce

místo výkonu práce: Dětská psychiatrická nemocnice, Rybalkova 2962 Louny
Dětský a dorostový psychiatr úvazek 0,5. Z toho minimálně 0,3 úvazku dětský a dorostový psychiatr supervizor tzn. s atestací z dětské a dorostové psychiatrie. Celkový úvazek lze v případě odborného dohledu rozdělit na pracovní úvazek 0,2, který splňuje požadavky dle § 4 zákona 95/2004 Sb., po absolvování základního kmene psychiatrického a pediatrického.
kontakt: tel.: 778520814, e-mail: hana.kubicova@dpnlouny.cz