Specialista zákaznické kvality OE s AJ Žatec

Aktualizováno:

11. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žatec

Značka:

A1530

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Chomutov)

Požadavky

* znalost normy IATF16949, výhodou VDA 6.3/6.5
* orientace ve specifických zákaznických požadavcích (CSR)
* zkušenosti s nástroji kvality (PPAP, 8D, Ishikawa, 5Why, FMEA, Control plan, atd.)
* angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem (B2)
* ochota cestovat v případě potřeby
* zkušenost s OEM zákazníky (Tier 1) výhodou
* znalost zákaznických portálů (B2B) výhodou

Náplň práce

Pro významnou světovou výrobní společnost hledáme posily na oddělení zákaznické kvality.
* pravidelné vyhodnocování stavu projektu v rámci požadavků na kvalitu
* definice a implementace specifických požadavků zákazníků
* PPAP aktivity - schvalování nového dílu a jeho pravidelné ověřování
* komunikace se zákazníkem po celou dobu trvání projektu
* odpovědnost za řízení zákaznických reklamací

Nabízíme

* mobilní telefon a notebook
* závodní stravování
* příspěvek na penzijní spoření
* benefitní karta
* 13. mzda