Teamleader Nové Sedlo

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Nové Sedlo

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

21300 - 38000 Kč

Značka:

28639180743

Firma:

NAITIGO Cosmetics s.r.o.

Náplň práce

Hledáme pohodového člověka, který má praxi s vedením týmu cca 10 - 15 lidí.
Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů
- umění motivovat svěřený tým
- komunikaci na velmi dobré úrovni
- smysl pro detail
- zaměření na výsledky svého týmu
- praxe v call centru výhodou, nikoliv však podmínkou
- velkou míru empatie, vaši podřízení budou lidé ve výkonu trestu
Nabízíme:
- pracovní dobu 8-16:30 hod.
- průměrnou mzdu 25.000,- - 40.000,- Kč ( zajímavé finanční bonusy )
- různorodost a rozhodně ne nudu
- stabilní zaměstnání
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám poslat Váš životopis, rádi Vás pozveme na osobní pohovor. E-mail pro zasílání životopisů: personalni@naitigo.cz,703609392