Všeobecná sestra Seč

Aktualizováno:

25. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Seč

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

37000 - 40000 Kč

Značka:

20700880775

Firma:

SANATORIUM TOPAS s.r.o.

Náplň práce

VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP !

Místo výkonu práce: Seč - Čs. Pionýrů 197
POŽADAVKY: minimální praxe u lůžka - výhodou, znalost práce na PC, kladný přístup k seniorům, zodpovědný přístup, ochota pracovat v týmu, občanská a morální bezúhonnost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravování, příspěvek na penzijní pojištění, BenefitCard, SickDay, 5 týdnů dovolené, náborový příspěvek 20 000 Kč.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Doba neurčitá.