Pizzař/ka Žatec

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Žatec

Nabízený plat:

30000 Kč

Značka:

29048300747

Firma:

TURBO PIZZA, s.r.o.

Náplň práce

Do oblíbené pobočky Žatci přijmeme do svých řad nové pizzaře.
Výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým a kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň.
Požadujeme: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou (zaučíme), výpis z rejstříku trestů, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci., vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst
Nabízíme: nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.
kontakt:tel.: 720073009, e-mail: zatec@turbopizza.cz