Administrativní pracovník e-shopu/nákupčí Litvínov

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Litvínov

Nabízený plat:

24000 - 26000 Kč

Značka:

17415930767

Firma:

PEDDY Group s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Požadujeme

• MS OFFICE na pokročilé úrovni (Excel, Word, Outlook)
• Práce s Excelem – vytváření tabulek, vzorců, funkcí např. svyhledat
• Úprava fotografií v grafickém editoru, tvorba bannerů (Photoshop, Zoner)
• Tvorba produktových karet pro e-shop, cenotvorba
• Komunikace se zákazníky a dodavateli
• Orientace na internetu, Seznam, Zboží.cz, Heureka, Google
• Denní objednávání pro vykrytí zakázek.
• Praxe s účetním programem (Vario, Pohoda, Sap apod.)

Nabízíme

• Práce na plný úvazek
• Dovolená 25 dní

HLÁSIT SE: Kacrová Lenka, tel.: 722976251, e-mail: nakup@peddy.cz,