Řidič mezinárodní dopravy MKD Netolice

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Netolice

Nabízený plat:

23640 - 50000 Kč

Značka:

26467760762

Firma:

ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o.

Náplň práce

Požadujeme:
Řidičský průkaz sk. C+E, ochotu pracovat, spolehlivost, časovou flexibilitu, praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:
Práce na dobu neurčitou.
Stabilní pracovní zázemí v mezinárodní firmě s dlouholetou tradicí.
Moderní vozový park.
Kvalitní technické zázemí (servis, mycí linka, čerpací stanice,…).
Jistota výplaty mzdy a cestovních náhrad v pravidelných termínech a zákonem stanovené výši.

Zam. výhody: Služební telefon, odměny za výkon

Kontakt: osobně 7:30 - 15:00, e-mailem nebo telefonicky 7:00 - 16:00 - Pavlova Elena tel.: 731123112, e-mail: personalni@sindelar-spedition.cz