Montér ocelových konstrukcí - turnusové směny • od 230,-Kč/hod Pardubice

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

230 - 250 Kč za hodinu

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Montér Pardubice

Firma:

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Požadavky

• spolehlivost, pracovitost, odpovědnost a samostatnost
• fyzická zdatnost
• manuální zručnost
• ochota jezdit na pravidelné turnusy 5–7 týdnů
• čistý trestní rejstřík

Výhodou je, pokud máte:

• zkušenosti s fyzickou prací
• výuční list technického směru
• další dodatečná kvalifikace – svářečský průkaz (E111), osvědčení pro VZV (vysokozdvižné vozíky, školení práce ve výškách apod.)
• znalost cizího jazyka
• orientace ve výkresové dokumentaci
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Náplň práce

• příprava komponentů pro montáž ocelových konstrukcí
• montáž ocelových konstrukcí, zakladačů a regálových systémů
• po zapracování i práce ve výškách na plošině

Nabízíme

• pravidelná výplata k 13. dni v měsíci
• průměrná mzda ve zkušební době 210-230 Kč/hod čistého
• stabilita práce – zakázková obsazenost na roky dopředu
• doprava v zahraničí včetně cest na projekt hrazena zaměstnavatelem
• hrazené ubytování po menších skupinách v běžném standardu
• možnost kariérního posunu již po zkušební době
• pravidelné revize sazeb
• možnost vzdělávání v podobě kurzů a licencí
• práce v přátelském kolektivu
• cestování po Evropě, USA a Austrálii
• pravidelná turnusová volna a dovolená 20 dní

Kontaktní osoba:
Laura Brabcová
Mobil: 733128120
Tel: +420800197197