Grafik / grafička Praha 5

Aktualizováno:

27. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 5

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Grafik Praha

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SOU s maturitou /SŠ vzdělání
• zkušenosti v oblasti tištěné grafiky
• schopnost práce v programu InDesign
• znalost předtiskové přípravy, DTP
• vlastní kreativita, aktivní přístup, důkladnost, samostatnost a logické uvažování
• časovou flexibilitu

Náplň práce

A 11 s.r.o. - Mediální skupina A11 je největší vydavatelství lokálního, odborného a lifestylového tisku v ČR.

Hledáme kolegu/kolegyni GRAFIKA, který pro zlom novin a časopisů našeho vydavatelství A11, s.r.o. Práce v naší společnosti je různorodá, od zlomu novin a časopisů po vytváření podkladů pro reklamní kampaně.

Více informací o společnosti naleznete na www.a11.cz.

Nabízíme

• práce na HPP
• zázemí silného vydavatelského domu
• samostatnou práci s možností seberealizace
• zajímavé finanční ohodnocení a řadu benefitů
• práci v přátelském týmu lidí, které jejich práce baví

Mzdové ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Praha 5

Termín nástupu: ihned

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici, nám přes formulář zašlete Váš životopis s fotografii, motivační dopis a portfolio.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: pavel@a11.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 27. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391