Mistr stavební výroby (stavbyvedoucí) Praha

Aktualizováno:

26. 3. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Stavbyvedoucí

Zařazeno na pozici:

Mistr Praha, Stavbyvedoucí Praha

Firma:

Lesy hl.m.Prahy

Požadavky

• VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru
• organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost pří dodržování termínů
• uživatelská znalost práce na PC – MS Office, Google
• řidičský průkaz skupiny B
• praxe ve vodním hospodářství a stavebnictví vítána
• zkušenosti s vedením menšího kolektivu
• praxe ve vodním hospodářství a v oblasti stavebnictví

Náplň práce

• vedení pracovního kolektivu
• řízení a kontrola stavebních prací
• zpracování fakturačních podkladů
• jednání s úřady a investorem
• zajišťování údržby vodních toků, vodních děl a zařízení
• administrativa spojená s chodem svěřeného úseku

Nabízíme

• plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
• zázemí silné organizace hl. m. Prahy
• firemní benefity (stravenky, deputátní dřevo, příspěvek na penzijní připojištění a rekreaci, výhodné tarify pro soukromé telefony)
• pět týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna (sick days)
• plat určený nařízením vlády č. 341/2017 Sb. podle praxe a osobní příplatek až do výše 50 % podle pracovních výsledků

Poznámka

Organizace Lesy hl. m. Prahy hledá nového kolegu nebo kolegyni na pracovní pozici Mistr stavební výroby/stavbyvedoucí
Nástup je možný ihned nebo dohodou
Profesní životopis zasílejte na e-mail: mesznerova@lesy-praha.cz.
Kontakt: Monika Mesznerová, personalistka, tel. 775 018 617, mesznerova@lesy-praha.cz

Kontaktní osoba:
Alice Jarolímková