Vedoucí skupiny výroby tváření - M/Ž Pardubice

Aktualizováno:

23. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Foxconn

Požadavky

• Hledáme sympatického kolegu nebo kolegyni, který/á zvládne "ukočírovat" různorodý tým podřízených.
• Někoho, kdo má vášeň pro strojírenství a ideálně zkušenost s vedením lidí.
• Rozeného plánovače, který rád koordinuje věci a lidi a zvládá práci pod tlakem.

Náplň práce

• Řízení výroby na svěřeném úseku (urgence, priority...).
• Kontrola stavu docházky operátorů.
• Sledování procesů, reporting.
• Řízení objednávek materiálu.
• Dodržování interních předpisů a směrnic zaměstnavatele a zásad BOZP.
• Dohled nad tím, že vše na úseku šlape jak hodinky.

Nabízíme

• Energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené.
• Každý kalendářní rok dostanete 3000 Kč na zážitky nebo produkty do systému Cafeterie.
• Chcete pracovat s přáteli či rodinou? Doporučte je a získej až 80 000 Kč ročně.
• Dotované stravování od externího dodavatele přímo v areálu.
• Možnost využítí zvýhodněných mobilních tarifů od společnosti T-mobile.
• Firemní fitness s pohodovou kavárnou.
• Krytá kolárna, parkoviště.
• Spoustu dalších benefitů jako jsou firemní akce, zvýhodněné vstupenky do divadla a mnohem vice.

Název firmy

Foxconn

Kontaktní osoba:
Natália Dzjaduch
Mobil: +420 733 593 169