Zámečník / svářeč (m,ž,d) Pirna

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Pirna

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

16 EUR za hodinu

Firma:

Persona service AG & Co. KG, pobočka NL Pirna

Požadavky

-vyučení nebo praxe v oboru zámečník / svářeč
-zodpovědnost a spolehlivost
-řidičský průkaz a vozidlo na denní dojíždění
-německý jazyk - základy

Náplň práce

Výroba podle technických výkresů, obsluha obráběcích strojů, svařování v ochrané atmosféře.

Nabízíme

-německá pracovní smlouva
-přihlášení na zdravotním a sociálním pojištěni převezmeme za Vás
-příplatky na dovolenou a Vánoce
-firemní benefity
-podpora při jednáni s úřady (např. pomoc pri vyřizení Kindergeld)
-podpora českého pracovníka po celou dobu zaměstnání

Poznámka

Pracovní nabídka je bez ubytování a pouze na denní dojíždění.

Kontaktní osoba:
Krestan Pavel
Mobil: 3351.veronika.fousov
Tel: +4935014707716