Svářeč TIG 141 + Přípravář - Německo (od 5.220 € + bydlení)

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Německo

Typ pracovního vztahu:

Kontrakt

Nabízený plat:

5220 - 5600 EUR za hodinu

S ubytováním:

Ano

Značka:

TIGPRDE

Zařazeno na pozici:

Svářeč Německo

Firma:

ALMARK BAU s.r.o.

Požadavky

- platný certifikát na svařování 141 TIG
- vlastní pracovní a ochranní pomůcky
- aktivní živnost
- praxe v oboru - min 3 roky
- pracovní němčina výhodou
- vlastní automobil
- pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu po celou dobu pracovní
- platná A1, nebo doklad o podání žádosti na A1 pro konkrétní smlouvu

Náplň práce

- svařování vodovodního potrubí ve výkopech (černý materiál)
- rentgenová kontrola
- přípravář brousí úhlovou bruskou a frézkou a odizolovává trubky

Nabízíme

- odměna 5.220 EUR/turnus + až 2 EUR/hod příspěvek na ubytování
- možnost záloh 200 EUR už po odpracovaném týdnu do první vyplacené faktury
- kvalitní ubytování hrazeno paušální náhradou
- možnost stát se parťákem s příplatkem na hodinu
- dlouhodobá spolupráce, férové jednání a lidský přístup
- teambuilding

Kontaktní osoba:
Markéta Müllerová
Mobil: +420702243787