Reklamační technik - Praha

Aktualizováno:

21. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

40000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

A12374

Zařazeno na pozici:

Technik Praha

Firma:

Aures Holdings a.s.

Požadavky

* SŠ vzdělání technického zaměření nebo praxe v automobilové oblasti výhodou.
* Komunikativní typ, příjemné vystupování.
* Schopnost dobře argumentovat a zvládat námitky.
* Uživatelská znalost práce na PC.
* Spolehlivost a samostatnost.
* Řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce

* Komunikace se zákazníky - osobní i telefonické jednání.
* Příjem, posuzování a rozhodování o oprávněnosti reklamací.
* Evidence podkladů a s tím související administrativní práce.

Nabízíme

* Ve zkušební době garantovaná minimální mzda 40 000 Kč.
* Po zkušební době mzda 50 000 Kč.
* Smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
* Pracovní dobu pondělí – pátek.
* 5 dní volna k dovolené navíc.
* Plné zaškolení + interní i externí vzdělávání.
* Odměny za doporučení nového zaměstnance až 50 000 Kč.
* Odměna za doporučení zákazníka.
* Možnost profesně růst v rámci společnosti, včetně zahraničí.
* Nástup možný ihned.
* Zdravotní péči uLékaře.cz.
* Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
* Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
* Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.