Manažer dopravy Chrastava

Aktualizováno:

20. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Chrastava

Značka:

A1529

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání.
* Praxe na obdobné pozici a s vedením týmu min. 3 roky.
* Znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou.
* Znalosti v oblasti IT: MS Office, interní SW, dopravní databanky.
* Dobré komunikační vlastnosti, chuť pracovat s lidmi.
* Schopnost rychlého rozhodnutí, pokud je potřeba.
* Logické myšlení, smysl pro detail, pečlivost, samostatnost a flexibilita.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který působí v oblasti logistiky a přepravy zboží, hledáme kandidáty na pozici Manažera dopravy.
* Organizace přeprav na základě požadavků od zákazníků.
* Zajišťování dopravní kapacity pro firemní zákazníky.
* Vytěžování vozidel smluvních dopravců.
* Pravidelná komunikace s řidiči.
* Komunikace s obchodními partnery.
* Sjednávání finančních podmínek přeprav.
* Tvorba cenových kalkulací přeprav.

Nabízíme

* Zajímavé pracovní ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích.
* Pracovní poměr na dobu neurčitou.
* Zázemí moderní dopravní společnosti.
* Příspěvek na stravování.
* Příjemné pracovní prostředí.
* Firemní akce.
* Vozidlo k využití.

Kontaktní osoba:
Tel: +420 603 848 465