Přípravář/ka (projektant/ka) monolitické kostrukce Praha

Aktualizováno:

13. 2. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

38000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

7587

Zařazeno na pozici:

Projektant Praha

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta, kterým je stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici – Přípravář/ka (projektant/ka) monolitické konstrukce

Náplň práce:

• navrhování a projekce bednících systémů pozemních staveb
• spolupráce s ostatními odděleními – spolupracovníky stavby
• vytváření cenových nabídek
• kreslení kladečských plánů bednění

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
• znalost programu AutoCad
• orientace ve stavebních výkresech
• znalost Microsoft office
• spolehlivost, flexibilitu, komunikační dovednosti
• ŘP skupiny B
• komunikativní AJ – výhodou

Nabízíme:

• spolupráci se stabilní a mezinárodní společností
• 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
• příspěvek zaměstnavatele na volno časové aktivity
• denní příspěvek na stravné za odpracovanou směnu
• příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
• vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
• zaměstnanecký akciový program Seop, Multisport karta
• lokalita pracoviště Řeporyje (Praha – západ)

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Kontaktní osoba:
Andrea Bialá
Tel: 774350344