Technicko - výrobní přípravář Praha

Aktualizováno:

26. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Čermák a Hrachovec a.s.

Požadavky

• SŠ/VŠ stavebního směru (možná dohoda i se studenty VŠ, před ukončením školy)
• Praxi na obdobné pozici – velkou výhodou, není nutností
• Znalosti s přípravou staveb a s tvorbou stavebních rozpočtů
• Znalost práce na PC (MS Office, web, výhodou KROS, MS Projekt)
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• Vyjednávací dovednosti
• Zodpovědnost, důslednost, spolehlivost, flexibilitu, proaktivitu

Náplň práce

• Vypracování obchodních nabídek – nastudování podmínek zadání, komunikace se zadavatelem a projektantem, kalkulace nákladů, zpracování nabídkového rozpočtu, vyhotovení výkazu výměr.
• Oslovení vybraných dodavatelů a subdodavatelů, vyjednávání podmínek spolupráce – udržování a rozvoj vztahů se strategickými obchodními partnery.
• Příprava podkladů formou rozpočtu pro uzavření smluvního vztahu s objednateli i subdodavateli.
• Příprava, evidence a archivace smluv a další obchodní dokumentace.
• Vyřizování a správa objednávek, podpora fakturace.
• Analýza trhu, vedení a aktualizace databází cen, dodavatelů materiálu, služeb.

Nabízíme

• Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Systém Cafeterie, karta Multisport, odměny (roční, pracovní výročí)

Kontaktní osoba:
Hedvika Mandátová
Mobil: 725 239 717