Senior Consultant Permanent Placement, Nastup ihned Ostrava

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

RB

Firma:

ARTEMIS agency s.r.o.

Požadavky

• praxe min. 2 roky v oblasti náboru personální agentury - podmínkou
• chuť zkoušet nové věci pro oslovení kandidátů
• efektivně komunikovat s klienty i kandidáty
• znalost MS Office, Linkedln, inzertní portály
• výborné komunikační dovednosti a schopnost naslouchat
• samostatnost při řešení vzniklých situací

Náplň práce

• realizace náborové kampaně na základě potřeb a požadavků
• spolupráce s klienty na definování požadavků na pracovní pozice
• zajištění inzerce volných pracovních míst ve vhodných médiích
• vedení a aktualizace databáze potenciálních kandidátů
• kontaktování a výběr nejvhodnějších kandidátů pro konkrétní pozice
• příprava, organizace a vedení vstupních pohovorů a hodnocení kandidátů
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

Nabízíme

• mzda 30.000,- až 40.000,-
• firemní mobilní telefon a Notebook
• prima kolektiv a příjemné pracovní prostředí
• zázemí stabilní společnosti
• Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)

Poznámka

Do našeho interního HR týmu hledáme kolegyní/kolegu, který bude spolehlivým partnerem pro manažera v oblasti náboru a zároveň rychle zapadne do našeho malého HR týmu. Hledáme někoho, kdo nábor dobře zná a má ho rád.

Kontaktní osoba:
Bc. Radim Peter, MBA
Mobil: +420 722 910 943