Holandsko - Donáška jedla na elektrobicykli. Potrebné BSN číslo. Utrecht

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Utrecht

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

13,27 - 17,27 EUR za hodinu

S ubytováním:

Ano

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

- komunikatívna znalosť AJ
- je potrebné mať vybavené sociálne registračné číslo (BSN)
- potrebný smartphone s nerozbitým displejom
- čistý register trestov
- ochota rešpektovať iné národnosti
- ochota pracovať vonku

Náplň práce

Hľadáte prácu kde rozvážate  zákazníkom  jedlo počas jazdy na elektrobicykli a zároveň si aj zlepšujete svoju fyzickú kondíciu? Potom ste na správnom mieste. Pridajte sa k tímu u najväčšieho dodávateľa potravín v Holandsku. Vašou hlavnou zodpovednosťou bude doručenie jedla zákazníkom načas, počas jazdy na elektrobicykli v lokalitách Eindhoven, Tilburg alebo Utrecht v Holandsku.

Náplň práce:
Na elektrickom bicykli vyzdvihnete jedlo v reštauráciách a doručíte ho pred dvere klientov.

Mzda
 od 13,27 € brutto/h do 17,27€ brutto/h
+ BONUS  od 2€/h - 4€/h  (v závislosti od lokality)
+ online tips (sprepitné) -  mesačne až do 100€
mzda je vyplácaná mesačne

Pracovné hodiny
pracuje sa 5 dní v týždni - (Streda - Nedeľa)
40 h / týždenne
pracovné hodiny:  od 11:30 do  20:30 h ( 1 hodina prestávky)

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

Nabízíme

-stabilná, dlhodobá práca na holandskú pracovnú zmluvu
-doprava do/z práce zabezpečená zamestnávateľom
- mzda vyplácaná vždy načas + bonusy a sprepitné
-pohodlné ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
-osobný prístup, rešpekt a transparentná komunikácia od koordinátorov

Poznámka

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email: eu@universalconsulting.sk
Budeme Vám volať, podáme Vám podrobné info a dohodneme všetky podrobnosti. V prípade otázok nám volajte na tel. číslo 00421 907 715 299

Název firmy

Kontaktní osoba:
Patrícia Scheer
Mobil: 00421907715299
E-mail: zaslat e-mail s životopisem