Provozní záměčník (m,ž) přímo do kmene, mzda od 35 000 Kč Ostrava

Aktualizováno:

15. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč/měsíc

Značka:

1638975330

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Hledáte stabilní zaměstnání s velmi dobrým finančním ohodnocením, snadnou dopravní dostupností a možností se dále rozvíjet?
Do týmu údržby hledáme zámečníka, který má zkušenosti s opravami strojních zařízení.

3 směnný provoz (R, O, N)

náplň práce:

* odstraňování poruch na strojních zařízeních
* realizace plánu preventivní údržby
* výroba a příprava náhradních dílů
* provádění generálních a středních oprav
* řešení požadavků výrobního provozu

co vám nabídneme :

* plat nad průměrem regionu 30000 až 36 000 Kč
* pěsíční prémie
* docházkový bonus
* příplatky za rizika spojené s pracovní pozicí
* příplatky za směnný režim
* příplatky za bezúrazový provoz
* 13. a 14. plat, každoroční plošné i individuální navyšování mezd
* 25 dnů dovolené
* příspěvky na životní a penzijní pojištění
* program Benefit Plus, roční příspěvek na sport, léky kulturu
* benefit ELA - anonymní bezplatná poradenská služba v oblasti práva, psychologie
* karta Multi sport
* uaškolení, profesní vzdělávání, vstřícné jednání
* závodní dotované stravování včetně kantýny
* příspěvky na tábory dětí
* bezplatné nápoje v horkých dnech
* zvýhodněné balíčky od T-mobile pro zaměstnance a rodinné příslušníky

co od vás očekáváme :

* praxi alespoň 2 roky v oboru údržby
* znalost z oblasti pneumatiky, hydrauliky a strojní mechaniky - čtení výkres. dokumentace
* výuční list v technickém oboru
* technické myšlení, samostatnost a flexibilitu při řešení problémů

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Kristina Tobolová
Tel: 771 128 143