Prodavač/kuchař v pojízdném grilovacím stánku Chemnitz, Adelsdorf

Aktualizováno:

31. 1. 2023

Lokalita pracoviště:

Chemnitz, Adelsdorf

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Ukrajina

Nabízený plat:

2300 - 4000 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Hertel0710

Firma:

Hertel Nordbayern GmbH.

Požadavky

řidičský průkaz min. sk. B - podmínkou
fyzická zdatnost
základní znalost němčiny
komunikace, pratelske vystupovani se zakazniky
odolnost vůči horku, stresu a povětrnostním vlivům pocasi

Náplň práce

Prodavač - Griler (m/ž/jiné) si ráno vyzvedne naložený prodejní vůz a potom jede na své prodejní místo. Zde postaví svůj stánek a začne s přípravou a prodejem. Griluje a prodává naše kuřata a další grilované speciality. Po ukončení prodeje se vrátí zpět na firmy.
Oblast Chemnitz (Sasko) anebo Adelsdorf (Bavorsko)

Nabízíme

Pracovní smlouva přímo se zaměstnavatelem na dobou neurčitou
Práce na plný úvazek 3-4 dny v týdnu, ca 8-20 hod
Pondělí a neděle vždy volné, volno o svátcích, firemni dovolená každý rok - 23.12.-8.1.
Nárok na dovolenou - 5 týdnů, možnost čerpat po celý rok
Pečlivé a zajímavé zapracování,
Čeští kolegové
Na začátek 2.300 € hrubého po dobu školení a zkušební doby, od 4. měsíce denní paušál + provize z tržby(min. 2.300 € az 4.000 €)
Možnosti dalšího osobniho rozvoje
Pracovní oděv a nápoje zdarma
Pomoc a podpora pří jednáních s úřady
Možnost ubytování

Poznámka

Mluvíme česky!

Kontaktní osoba:
Anke Hertel
Mobil: 0049 179 70 77 060
Tel: 0049 9284 950017