Pracovník/pracovnice skladu - 2 směny Úžice

Aktualizováno:

2. 2. 2023

Lokalita pracoviště:

Úžice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

Skladník Úžice

Firma:

PST CLC Mitsui-Soko a.s.

Požadavky

SKLADNÍK

Jste fyzicky zdatný(á) a nevadí Vám manuální práce? Chcete mít víkendy volné? Pak se nám ozvěte, máme pro Vás práci na hlavní pracovní poměr!

Hledáme člověka:
* se zkušeností s prací ve skladu
* spolehlivého, bezúhonného s dobrou fyzickou kondicí
* komunikativního se zájmem o naplňování společných cílů
* chuť vykonávat manuální práci
* zodpovědnost a přesnost
* aktivní zapojení při provádění inventur
* ochotu učit se novým věcem

Náplň práce

Co bude náplní Vaší práce?
* naskladňování/vyskladňování, vychystávání
* oprávnění na skladovou techniku včetně retraku a dalších systémových vozíků můžete absolvovat u nás
* znalost postupu a aktivní zapojení při provádění inventur
* místem výkonu práce LC Úžice
* nástup možný IHNED nebo dohodou

Nabízíme

Nabízíme:
* zázemí silné nadnárodní společnosti
* práci ve dvousměnném provozu (po-pá), VÍKENDY VOLNÉ
* zajímavá mzda + osobní ohodnocení vypláceno měsíčně odpovídající Vašemu výkonu
* pravidelně vyplácená mzda je u nás samozřejmostí
* 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
* stravenky v hodnotě 110 Kč PLNĚ HRAZENÉ zaměstnavatelem
* příspěvek na Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek na dovolenou a na dopravu
* místo výkonu práce LC Úžice okr. Mělník
* nástup možný IHNED, případně dohodou

Poznámka

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Případně jen Vaše kontaktní údaje.

Těšíme se na Vás!

Kontaktní osoba:
Marie Dvořáková