Manažer/ka kvality České Meziříčí

Aktualizováno:

9. 9. 2022

Lokalita pracoviště:

České Meziříčí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

38000 - 45000 Kč za měsíc

Značka:

Kvalita

Firma:

MEDILAB ČR s.r.o.

Požadavky

VŠ nebo SŠ, praxe v oddělení kvality nebo se správou QMS je výhodou
Znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem je podmínkou (úroveň B2-C1)
Analytické myšlení, iniciativa, flexibilita, ochota se vzdělávat.
Ideální znalost metody FMEA, QMS a aplikace norem ISO 9001 nebo ISO 13485.
Dobré uživatelské znalosti MS Office, PDF.
Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost a loajalitu.

Náplň práce

Nabízíme zajímavou mnohotvárnou činnost v dynamické výrobní společnosti s dlouhodobou perspektivou.
Odpovídající finanční ohodnocení, roční a pololetní bonusy dle výkonu.
Příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní připojištění a firemní benefity.
Příjemné pracovní prostředí v týmu vlídných kolegů.
Pravidelná školení a vzdělávací kurzy.

Nabízíme

Správa IMS, QMS v rámci příručky kvality.
Zlepšování v rámci systémových procesů.
Implementace požadavků do QMS.
Vedení a správa FMEA a aktualizace záznamů.
Je leadrem při řešení zákaznických problémů, analyzuje příčiny, navrhuje opatření.
Podílí se/zodpovídá za zákaznickou a interní kvalitářskou dokumentaci.
Spolupráce s notifikovanou osobou.
Aktivní účast na auditech - procesních i při zavádění projektů.

Poznámka

Nesplňujete všechny uvedené požadavky, ale jen některé ? Nevadí, i tak si Váš životopis rádi projdeme, důležitá je znalost ANJ a nechybí-li Vám odvaha, chuť učit se novým věcem a dravost - díky propracovanému systému vstupního školení Vás vše potřebné doučíme.