Backend Developer Jindřichův Hradec

Aktualizováno:

23. 7. 2022

Lokalita pracoviště:

Jindřichův Hradec

Nabízený plat:

30000 - 50000 Kč

Značka:

17071430708

Firma:

DATA-NORMS s.r.o.

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE

Vývoj backendové části nové webové aplikace na základě REST služeb. Čeká na tebe rozsáhlý projekt s kratším (3-6 měsíčním) publikačním intervalem, s tvou aktivní spoluúčastí na definici rozsahu funkcí. Realizace programů ve spolupráci s vývojáři frontendu. Backend programujeme v Progress OpenEdge ABL. Používáme moderní nástroje a technologie pro vývoj a deployment (PASOE, Docker, GitLab, CI/CD, REST, atd.).

Neumíš Progress OpenEdge ABL, ale máš chuť se ho naučit? Tak neváhej, náš tým ti pomůže. Na začátku ti bude pomáhat zkušený programátor a zaškolí tě postupně jak do programování s Progress OpenEdge ABL, tak i do fungování naší aplikace. Spoléháme na týmovou práci a vzájemnou podporu.

OČEKÁVÁME

znalosti HTML5 a CSS (LESS, SCSS)
analytické myšlení, schopnost rychle se učit novým věcem
dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
schopnost týmové spolupráce
znalost anglického jazyka (psaní krátkých komentářů v kódu)

OCENÍME

znalost Progress OpenEdge výhodou
orientace v podnikové administrativě, ekonomice a účetnictví výhodou

NABÍZÍME

mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem
zajímavá a perspektivní práce s možností odborného růstu a seberealizace
příjemné pracovní prostředí
flexibilní pracovní doba
stravenkový paušál
k dispozici kuchyňka, káva a čaj
5 sick days
po pěti letech práce u nás: 5 týdnů dovolené
možnost studia během zaměstnání
práce na plný nebo zkrácený úvazek (min. 80%)
nástup ihned nebo dle dohody

NA POZICI SE UPLATNÍ

Junior developer
Senior developer

Nabízíme zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí s možností seberealizace a odborného růstu. Nástup dle dohody. Sídlem společnosti a místem pracoviště je Jindřichův Hradec.

V případě zájmu zašlete vaši nabídku včetně strukturovaného profesního životopisu na náš email.