Mechanik nákladních aut - 2700,- € v čistém Blumberg, Ebermannsdorf, Augsburg

Aktualizováno:

2. 10. 2022

Lokalita pracoviště:

Blumberg, Ebermannsdorf, Augsburg

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Mechanik Německo

Firma:

Humanus Personalservice GmbH

Požadavky

Německý jazyk - B1
Vlastní automobil
Praxe v oboru
Výuční list - mechanik
Samostatnost, svědomitost
Řidičský průkaz sk. C, CE

Náplň práce

1. Kontrola a oprava chyb v motorech, mechanice, hydraulice, elektronice
2. Provádění údržbářských a opravárenských prací na vozidlech a přívěsech a oprava poškození při nehodách
na nových vozidlech.
3. Vozidla připravíte na zákonem stanovené termíny prohlídek a na místě provedete opravy s dílenským vozidlem.

Nabízíme

Zaměstnanecké výhody:
- Německá pracovní smlouva - německý zaměstnavatel (smlouva na dobu neurčitou)
- 25 dní dovolené ročně v prvním roce
- Vánoční bonus (po zkušební době)
- úrazové pojištění, sociální pojištění, zdravotní pojištění
- jednorázový příspěvek na tankování ve výši 50 eur
- roční bonus za docházku bez nemocenské
- kontaktní osoba v rodném jazyce (čeština/slovenština)
- přídavky na děti - pomůžeme vám s jejich vyřízením
- ubytování (jednolůžkový pokoj, internet, pračka, společná kuchyně, koupelna, max. počet 4-6 osob v
domě)
- zajímavý bonusový systém
- bez časového konta

Kontaktní osoba:
Lucie Cubera
Mobil: 00491743155342