Prodejce náhradních dílů Solnice

Aktualizováno:

16. 8. 2022

Lokalita pracoviště:

Solnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

ND

Zařazeno na pozici:

Prodejce Rychnov nad Kněžnou

Firma:

Auto SAS s.r.o.

Požadavky

základní znalost práce na PC a komunikativnost,

Náplň práce

Náplní práce bude péče o stávající i nové zákazníky v oblasti náhradních dílů na manipulační a komunální techniku, případně na minibagry, malé zemní a stavební stroje a manipulátory. Součástí práce je pomoc při vytipování vhodného náhradního dílu, tvorba cenových nabídek, objednávání dílů u dodavatelů, komunikace se zákazníky a servisními techniky. Orientace v technických výkresech a katalozích vítána.

Nabízíme

nadstandardní výdělek
moderní pracovní prostředí vybavené nejnovější technikou
možnost seberealizace a dalšího odborného růstu
zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející firmy
práci na HPP
jednosměnný provoz
neagenturní přístup
příspěvek na stravování
v případě potřeby firemní byt 2+KK (od podzimu 2022)
slovo, co opravdu platí

Poznámka

Neváhejte nás kontaktovat, snažíme se odpovědět každému.

Kontaktní osoba:
Mgr. Hana Folkmanová
Tel: +420777700611