Pracovník do skladu / řidič VZV - jen ranní, odpolední směna Moš Mošnov

Aktualizováno:

23. 6. 2022

Lokalita pracoviště:

Mošnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

22000 - 28000 Kč za měsíc

Firma:

Comac jobs Nový Jičín

Požadavky

● platné oprávnění k obsluze elektrického paletového vozíku
● praxi ve skladu a zkušenost s řízením VZV
● zkušenost s regálovým zakladačem výhodou
● zkušenost s prací se čtečkami výhodou
● v případě pozice pikera – ruční balení zásilek – VZV netřeba

Náplň práce

● manipulace s výrobky na vstupu a výstupu v rámci skladu
● příjem, skladování a kontrola zásilek
● odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
● práce se skladovým terminálem, skenování zásilek
● práce s VZV či retrákem, ruční manipulace se zbožím ve skladě

Nabízíme

● mzdu 25 000,- Kč ( hrubého) + příplatky
● bonusy, příplatky za přesčasy
● práci pouze na ranní a odpolední směnu
● stabilní zaměstnání se smlouvou na hlavní pracovní poměr
● 25 dní dovolené k čerpání ročně
● volné víkendy
● příspěvek na stravování / stravenkový paušál
● čisté pracovní prostředí a příjemný kolektiv

Kontaktní osoba:
Klára Jalůvková
Mobil: +420 608 810 936