Vedoucí výroby Neratovice

Aktualizováno:

14. 7. 2022

Lokalita pracoviště:

Neratovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Nabízený plat:

40000 - 60000 Kč za měsíc

Firma:

SITEL, spol. s r.o.

Požadavky

- minimálně středoškolské/ vysokoškolské vzdělání technického směru, a to nejlépe z oboru plastikářského průmyslu
- schopnost dobré komunikace, organizační schopnosti
- podmínkou praktické/manažerské zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
- zkušenosti z plastikářského/chemického průmyslu

Náplň práce

- plánuje a organizuje výrobu , včetně zkoušek, a to až po úroveň detailních rozpisů na jednotlivé linky
- hlídá výrobní termíny
- průběžně sleduje stav materiálových zásob a vznáší požadavky na jejich včasné doplňování do úseku zásobování
- provádí evidenci spotřebovaného materiálu
- permanentně sleduje a prověřuje kvalitu výroby, zajištuje technologické zkoušky při zavádění nových výrobků
- ověřuje nové suroviny a zařízení, připravuje a aktualizuje výrobní dokumentaci
- řeší technologické problémy vzniklé při výrobě
- provádí evidenci a hodnocení efektivity výroby, provádí evidenci a kontrolu nástrojů
- spolupracuje s obchodním týmem, řídí výrobní mistry, spolupracuje s technologem výroby

Nabízíme

- platové ohodnocení odpovídající zkušenosti uchazeče
- auto
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- program bonusů za přesčasy
- pracovní oblečení, obuv a hygienické potřeby
- k dispozici kuchyňka s lednicí
- k dispozici barely s normální a minerální vodou
- káva a horká čokoláda
- možnost praní v práci, prací prášek se fasuje
- vlastní šatna

Poznámka

Místo výkonu práce TIÚ-PLAST Neratovice, areál Spolany Neratovice.

Kontaktní osoba:
Petra Cenková
Mobil: 606 649 278
Tel: +420 267 198 121