Obchodní zástupce 36.tis Kč – most Most

Aktualizováno:

27. 11. 2022

Lokalita pracoviště:

Most

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

36000 - 60000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Most

Firma:

Passo Verde

Požadavky

Elán pro práci
Velmi dobré komunikační schopnosti v českém či slovenském jazyce.
Znalost práce na PC (MS Office, Internet) podmínkou
Zkušenost s prodejem nebo marketingem bude fajn, ale není rozhodující. Pro nás je důležitá motivace a chuť pracovat! J
Samostatnost a spolehlivost

Náplň práce

Předložení nabídky našich firemních produktů zákazníkům
Dostaneš portfolio zajímavých klientů, které budete moci dále rozšiřovat
Budeš v každodenním telefonickém kontaktu s našimi firemními klienty
Budeš pracovat s PC

Nabízíme

Bonusový program, soutěže
Zázemí zavedené obchodní firmy - prostory pro jednání se zákazníky
Fixní plat 36.000Kč + odměny a bonusy
Pracovní doba po-čt 8:30- 17:00 v pátek končíme v 14:00, víkendy a svátky nepracujeme
Profesionální 14 denní školení, za které tě odměníme 10.000 Kč.
Přátelský pracovní kolektiv
Multisport kartu

Poznámka

Dobrý pocit z toho, že pomáháš klientům lépe zhodnotit jejich peníze
Budeš pracovat ve firmě, které se daří, kterou lidé mají rádi, a kde se dobré nápady opravdu uskuteční

Název firmy

Passo Verde

Kontaktní osoba:
Tel: 775852220