Aplikační inženýr elektroniky - vhodné pro absolventy Kopřivnice

Aktualizováno:

21. 1. 2022

Lokalita pracoviště:

Kopřivnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Nový Jičín

Firma:

TATRA TRUCKS a.s.

Požadavky

• VŠ elektro nebo mechatronika - vhodné pro absolventy,
• možnost profesního růstu na systémového inženýra,
• zkušenosti v oblasti tvorby konstrukční dokumentace,
• tvůrčí činnost a týmovost,
• samostatnost, časovou flexibilitu a ochotu cestovat, ŘP-B.

Náplň práce

• tvorba schématu vozidla,
• tvorba výkresové dokumentace,
• komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli,
• komunikace s interními útvary firmy.

Nabízíme

• práce na zajímavých zakázkách a motivující mzdu s dovolenou 25 dnů,
• pružná pracovní dobu,
• rozvojové aktivity a řidičský průkaz skupiny C, aby ses zvládl sám projet Tatrovkou na našem Polygonu - Dakarský sen https://www.youtube.com/watch?v=uCIjE2YE0No&t=1s
• cafeteria systém – program BENEFIT PLUS, příspěvek na penzijní připojištění,
• roční bonus za splnění ukazatele EBITDA dle platné Kolektivní smlouvy,
• výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky.

Kontaktní osoba:
Soňa Kapicová