Zástupce vedoucí prodejny řeznictví(M/Ž) - Mělník

Aktualizováno:

11. 1. 2022

Lokalita pracoviště:

Mělník

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24000 - 26000 Kč za měsíc

Značka:

Mělník

Zařazeno na pozici:

Kuchař/Kuchařka Mělník

Firma:

PMU CZ, a.s

Požadavky

• vyučení v oboru řezník/kuchař (potravinářské odvětví)
• praxe v bourání a zpracování masa výhodou
• zkušenost s řízením menšího kolektivu
• znalost práce s PC

Náplň práce

• objednávání a příjem zboží pro prodejnu, prodej zboží
• nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování
• celkové řízení chodu prodejny
• zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou
• bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky
• kreativní práci s lidmi

Poznámka

Společnost PMU CZ, a.s. provozuje TRADIČNÍ ČESKÉ řeznictví PROCHÁZKA. Naše prodejny jsou součástí objektů obchodních řetězců PENNY MARKET, KAUFLAND.

Název firmy

PMU CZ, a.s

Kontaktní osoba:
Adéla Lehká
Mobil: 725 960 860