Dělník/ce - ranní/odpolední směna, mzda od 25 000 Kč Jablonec nad Nisou

Aktualizováno:

17. 6. 2021

Lokalita pracoviště:

Jablonec nad Nisou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč za měsíc

Firma:

People Facility s.r.o.

Požadavky

- manuální zručnost
- spolehlivost
Na většinu pozic Vás dokážeme zaučit - není potřeba předešlé praxe.

Náplň práce

Hledáme pracovníky, kteří mají kladný vztah k práci, jsou pečliví a samostatní.
Možnost nástupu dle domluvy.

Nabízíme obsluhu strojů, dělník při výrobě, skladník, operátor a další pozice vhodné pro ženy i muže.

Nabízíme

- zajímavou práci v perspektivní společnosti na HPP.
- mzda 25 000 Kč + příplatky
- obědy zdarma (stravování ve firemní restauraci)
- 25 dní dovolené
- firemní akce
- dlouhodobý hlavní pracovní poměr

Nabízíme i pozice s vyučením, nebo praxí - svářeč, lakýrník.

Po domluvě možnost zajištění firemního ubytování v bytech a rodinných domech a týdenních záloh.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme veškeré otázky.

Pokud nemáte životopis, nevadí, na osobní schůzce s Vámi vyplníme dotazník.

Kontaktní osoba:
Veronika Greňo
Mobil: 5112.michal.kozel
Tel: 720539878