Technik - technolog do výroby Kladno

Aktualizováno:

15. 6. 2021

Lokalita pracoviště:

Kladno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Technik – strojí

Zařazeno na pozici:

Technik Kladno, Technolog Kladno

Firma:

PBK ZK s.r.o.

Požadavky

Jsme tradiční, stabilní výrobce zápustkových výkovků s působištěm v Kladně – areál strojíren Poldi a do týmu hledáme technika – strojaře.

SŠ vzdělání technického (strojního) zaměření
Praxi ve strojírenské výrobě
Schopnost čtení výkresů
Znalost materiálů, technické přípravy výroby
Dobrou znalost práce s PC, znalost anglického jazyka
Pečlivost, technické myšlení, vztah k systému řízení jakosti

Náplň práce

Vaším hlavním úkolem bude začlenění do týmu, který má na starosti TPV, tepelné zpracování, řízení jakosti. Po zapracování budete mít na starosti tvorbu technologických postupů, postupů tepelného zpracování, vystavování protokolů.

Nabízíme

Zaškolení do všech procesů výroby zápustkových výkovků
Perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a profesního růstu
Příjemné pracovní zázemí a přátelský tým spolupracovníků
Uplatnění cizího jazyka
Prémie při splnění hospodářských výsledků firmy
5 týdnů dovolené
Stravenkový paušál

Kontaktní osoba:
Hana Jouglíčková
Tel: +420 602 276 902