Pracovník do výroby/ Mošnov/ bez nočních směn/ volné víkendy

Aktualizováno:

21. 9. 2021

Lokalita pracoviště:

Mošnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

28000 - 35000 Kč za měsíc

Firma:

SINEKO Engineering s.r.o.

Požadavky

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání, kde byste rádi uplatnili své schopnosti a spolehlivost? Nebojíte se pracovat rukama? Jste výkonní a chtěli byste za to být náležitě odměněni?
Pokud jste si na všechny tyto otázky, odpověděli „ANO“, pak máme příležitost právě pro Vás!
Prosperující firma, jako lídr na trhu pro rozvoj svých aktivit, hledá do svého týmu pro pobočku v Mošnově pracovníky do výroby.

Náplň práce

* kompletace plastových výrobků

* dělení plastového materiálu a jeho další zpracování

* opracování a spojování plastových dílů

Nabízíme

* práci na HPP (2směnný provoz) - bez nočních směn!

* příspěvek na stravné

* férový a individuální přístup

* mzdu vždy a včas

* pracovní dobu od pondělí do pátku (víkendy volné)

Kontaktní osoba:
Kateřina Baďurová
Tel: 731 634 214