Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - Bílovec

Aktualizováno:

21. 6. 2021

Lokalita pracoviště:

Bílovec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

20000 - 25 000Kč/měs.,115Kč/hod

Značka:

Bílovec

Firma:

PMU CZ, a.s

Požadavky

* vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou

* chuť do práce

* nezaučené zaučíme

Náplň práce

* prodej masa

* příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva

* manipulace se zbožím

Nabízíme

* pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou

* bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky

* kreativní práci s lidmi s možností postupu

Poznámka

Společnost PMU CZ, a.s. provozuje TRADIČNÍ ČESKÉ řeznictví PROCHÁZKA. Naše prodejny jsou součástí objektů obchodních řetězců PENNY MARKET a KAUFLAND. Najdete nás ve více než 100 městech po celé ČR.

Prodejna ŘEZNICTVÍ PROCHÁZKA se nachází v objektu PENNY MARKET Ostravská 323, Velké Albrechtice.

V případě zájmu se dostavte v dopoledních hodinách přímo na prodejnu, nebo svůj životopis zašlete na zaslat email.

Název firmy

PMU CZ, a.s

Kontaktní osoba:
Michaela Zofová
Mobil: 727 901 088