Směnový technik údržby Zámrsk u Vysokého Mýta

Aktualizováno:

6. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Zámrsk u Vysokého Mýta

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

BOHEMIA RINGS s.r.o.

Požadavky

- zkušenosti s vedením týmu
- vzdělání v oboru strojní mechanik, zámečník nebo opravář strojních zařízení
- znalost hydraulických a pneumatických systémů
- svářečský průkaz CO2 výhodou
- praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
- očekáváme zájem o dlouhodobý a stabilní pracovní poměr

Náplň práce

Hledáme manuálně zručného a pracovitého kolegu, který spolu s ostatními vytvoří produktivní a spolehlivý tým zajišťující odborný servis a montáž nejnovějších obráběcích CNC strojů světových značek.

Náplň pracovní pozice:
- vedení směnového týmu a motivační pracovní přístup
- servis a montáž CNC strojů nebo jejich částí
- uvádění zařízení do provozu se zkouškou funkčnosti
- servis podpůrných technologických celků
- provádění preventivních a prediktivních prací na strojních zařízeních
- diagnostika závad
- zámečnické práce

Nabízíme

- různorodá a kreativní práce
- pravidelná školení a zvyšování kvalifikace
- moderní pracovní vybavení
- pomůcky a oblečení
- u neplatných osvědčení zajistíme jejich obnovení
- dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
- zázemí prosperující společnosti
- motivující mzdové ohodnocení a odměny v závislosti na hospodářském výsledku firmy
- příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
- aplikaci moderních informačních technologií
- plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
- zaměstnanecké výhody a benefity (dotované stravování, dovolená navíc, příspěvek na dopravu, příplatky za směnnost, aj.)
- pořádání teambuildingu pro stmelení kolektivu
- odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice
- náborový příspěvek

Kontaktní osoba:
Lucie Vomáčková
Mobil: 606062802
Tel: 465500826