Dělník ve F.p.R se mzdou 26 - 33 000 Kč, volné víkendy Frenštát pod Radhoštěm

Aktualizováno:

4. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Frenštát pod Radhoštěm

Značka:

1559910080

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Elektromechanik ve Frenštátě se mzdou 26 - 33 000 Kč, volné víkendy!
Hledáte v této nelehké době práci? Máte zkušenosti v elektru? Jste manuálně zručný/á a práce v oboru elektro vás zajímá? Tak právě pro vás máme velice zajímavou nabídku! Práce je vhodná i pro absolventy, praxe není důležitá, stačí mít chuť pracovat a my už vás vše rádi naučíme.

Co vás čeká?

- montáž elektromotorů
- strojní či ruční vtahování vinutí a zapojování elektromotorů
- práce v 3 směnném provozu (ranní, odpolední, noční)
- volné víkendy
- zajímavé finanční ohodnocení

Máme pro vás tyto nabídky:
Elektromechanik na navijárnu - výdělek dle zařazení a zaučení - 26 000 - 33 000 Kč
Elektromechanik na montáž - výdělek dle zařazení a zaučení - 30 000 - 32 000 Kč

co vám nabídneme
- 128 - 141 Kč na hodinu dle zapracování
- prémie max 25% základní tarifní mzdy z min. měsíce (od 2. měsíce a více)
- příplatky za směnnost O - 7,50 Kč, N - 27 Kč
- příplatky za přesčas 25%
- příplatek za víkend 50%
- příplatek za st. svátek 100%
- benefit 22 000 Kč ročně do Benefit Plus (po zkušební době)
- závodní stravování (dotace 55%z ceny jídla hradí zaměstnavatel)
na noční směně stravenka v hodnotě 90 Kč (55% hradí zaměstnavatel)
- 5 týdnů dovolené
- práce na HPP v kmenovém stavu

co od vás očekáváme
- střední školu s výučním listem
- elektro, strojní výhodou
- manuální zručnost, chuť k práci
- ochotu pracovat ve směnném provozu (R, O, N)
- zodpovědný přístup k práci

Jak se přihlásit?
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Veronika Vávrová