Obchodní asistentka - designová společnost Praha

Aktualizováno:

27. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

27000 - 32000 Kč/měsíc

Značka:

1559312787

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Praha

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Jsme tým mladých a přátelských lidí a hledáme posilu do našeho týmu! Jsme společnost, která se zaměřuje na výrobu designového nábytku a vybavení administrativních budov.
- Vytváří cenové nabídky v Excel
- Vytváří obchodní nabídky
- Zpracovává objednávky
- Vystavuje a odesílá objednávky na nákup obchodního zboží externím dodavatelům, potvrzené termíny zapisuje do systému
- Vystavuje žádosti o konstrukci atypických položek
- Potvrzuje objednávky klientům na základě potvrzených termínů výroby a externích dodavatelů
- Tiskne předávací protokoly, kompletuje je s příslušnými přílohami
- Vystavuje faktury dle předávacích protokolů, v oštítkovaných obálkách je předává na recepci k odeslání
- Eviduje dokumenty v elektronické podobě, vede obchodní administrativu spojenou s obchodním případem, zapisuje poštu k odeslání
- Účastní se jednání s klientem spolu s obchodním zástupcem, zajišťuje zápisy z jednání
- Zajišťuje archivaci obchodních případů
- Plní další úkoly dle pokynů nadřízeného

Náplň práce

-přátelský a mladý kolektiv
-do všeho tě rádi zaučíme!
-řada teambuildingů a společných akcí
-možnost profesního růstu
-velmi dobré platového ohodnocení
-práci v designových a zrekonstruovaných kancelářích

Nabízíme

- Požadované vzdělání: SŠ/ SOŠ
- Obor: ekonomický
- Praxe v oboru (roky): 2 (není podmínkou)
- Znalost AJ (B1) - komunikativní úroveň
- Komunikační schopnosti
- Samostatnost a proaktivita
- Flexibilita
- Reprezentativní vystupování
- Práce s PC na dobré úrovni (MS Office- především Excel

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová
Mobil: 601 556 724
Tel: 601 556 724