Zámečník Kopřivnice

Aktualizováno:

5. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Kopřivnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

148 - 154 Kč za měsíc

Značka:

Tatra Trucks

Firma:

Pracovní agentura MPR s.r.o

Požadavky

Věk nad 18 let
Vyučen v oboru, případně s doložitelnou praxí
Zdravotní způsobilost a schopnost práce v 3-směnném provoze

Náplň práce

Hledáš práci, kde se nebudeš obávat o svou budoucnost?

My ti nabízíme dlouhodobou a stabilní práci v Kopřivnici v moderním závodě. v areálu Tatra s možností přestupu do kmenového stavu společnosti.
Hledáme:

Provozní zámečník mzda 154,-Kč/hod
Strojní zámečník mzda 148,- Kč/hod

Pracovní doba 37,5 hod/ týden

Naše společnost Vám zajistí kompletní přípravu pro výkon povolání a komplexní podporu z naší strany:

• Zajistíme Vám účast v naší svařovací akademii.
• Budeme Vám asistovat při seznámení se zaměstnavatelem (osobní schůzka,
on-line schůzka).
• Doprovodíme Vás v rámci vstupní lékařské prohlídky.
• Pomůžeme Vám s vyhledáním vhodného ubytování poblíž místa práce.
• Pomůžeme Vám s řešením dopravy do a ze zaměstnání.
• Kdykoliv budete potřebovat, můžete se na nás obrátit.

Naše společnost je Vašim parterem. Kde ostatní končí, my začínáme.

Nabízíme

Práce přesčas a ve svátky dle ZP
Práce So a Ne 50% z průměrného výdělku
Příplatek za noční 18,-Kč/hod
Příplatek za O směnu 6,-Kč/hod
Příplatek za pracovní prostředí riziko 3 činí 3,-Kč/hod a riziko 4 činí 9,70,- Kč/hod
Provozní příplatek u výrobních dělníků 5,30,-Kč/hod
Dělníci linkových pracovišť NS5361, 5909, 5503, 5572, 5577, 5601, 5421, 5824,:2,70,-Kč/hod

Kontaktní osoba:
Simona Bernardi
Tel: +420 608 030 801