Produktový manažer (stavební materiály - izolace) Rychnov nad Kněžnou okres - Praha

Aktualizováno:

16. 6. 2021

Lokalita pracoviště:

Rychnov nad Kněžnou okres - Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

PL4895

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, VŠ technického směru, orientace ve stavebních materiálech a zaměření na TZB, podmínkou praxe v oboru! Aktivní znalost angličtiny využijete při komunikaci se zahraničními kolegy a zákazníky; orientace v technické dokumentaci; uživatelská znalostí práce na počítači (MS Office - Excel, Outlook, PowerPoint), znalost práce v ACADu nebo 3D konstrukčním programu velkou výhodou; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Náplň práce

* Vytváření, rozvoj a vývoj produktu - (stavební izolační materiály), udržování vztahů se zákazníky a konečnými uživateli.

* Technická podpora v zaškolování aplikací těchto materiálů, tepelně technické výpočty.

* Podpora prodeje stavebních technických izolací v ČR i exportu.

* Podíl na marketingových aktivitách společnosti.

* Vzdělávání externích zákaznických skupin.

* Sledování vývoje legislativy a technických norem

Nabízíme

Nadstandardní mzdové podmínky - k základnímu platu pravidelné bonusy. Přátelský kolektiv, plná podpora při zaškolení, pravidelná odborná školení a možnost dalšího profesního růstu. Možnost kariérového postupu v rámci společnosti. Řada zaměstnaneckých benefitů (nadstandardní lékařská péče a zdravotní pojištění, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky, dovolená 5 týdnů).

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28