Skladník na 1 směnu Marefy

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Marefy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

26500 - 28000 Kč za měsíc

Značka:

SKL

Zařazeno na pozici:

Skladník Vyškov

Firma:

De Heus a.s.

Požadavky

Požadujeme min. středoškolské vzdělání zakončené výučním listem.
Zkušenosti s prací ve skladu a s VZV.
Základní znalost práce na PC.
Samostatnost a spolehlivost.

Náplň práce

Budete nakládat a vykládat kamiony pomocí vysokozdvižného vozíku (VZV). Budete ručně manipulovat s pytli do 25kg.
Budete pracovat ve skladu, kde budete připravovat suroviny pro výrobu krmných směsí.
Provádět kontrolu kvality skladovaných surovin a výrobků.

Nabízíme

Nezávazný osobní pohovor a prohlídka pracoviště,
Motivující prostředí ve stabilní mezinárodní společnosti,
Zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzi po ZD, roční prémie, obědy/večeře za 25,-Kč, 5 týdnů dovolené, výhodné volání + internet i pro rodinné příslušníky, Benefitka kartu pro volnočasové benefity),

Poznámka

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Kouřilová
Mobil: 606739622