Servisní mechanik - elektrikář Volyně

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Volyně

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

570

Firma:

TEDOM a.s.

Požadavky

 Min. výuční list v oboru elektro, nejlépe silnoproud
 Platné osvědčení Vyhlášky 50/1978 Sb. min. § 5
 Dobrou orientaci v problematice el. točivých strojů (generátory, elektromotory)
 Základní znalost PLC (logické funkce, klopné obvody)
 Základní znalost PC (Excel, Word, Outlook)
 Řidičský průkaz skupiny B
 Manuální zručnost, časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost

Náplň práce

 Provádění pravidelného servisu v rozsahu uvedeném v dokumentaci
 Každodenní výjezdy na instalace
 Spolupráce s mechanikem
 Provádění větších oprav včetně generálních oprav
 Diagnostika poruch a jejich odstranění
 Související administrativa (vystavení zakázkového listu, protokol o servisním zásahu, zápis do provozní knihy…)

Nabízíme

 Náborový příspěvek ve výši až 30.000,-- Kč
 K dispozici služební vůz k cestě do zaměstnání a zpět
 Perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností
 Možnost seberealizace – odborný a profesní růst
 Podnikové stravování, příspěvek na stravování

Název firmy

TEDOM a.s.

Kontaktní osoba:
Zdeňka Malá
Tel: 724 535 599