Jedinečná příležitost - pracuj jako operátor/ka výroby Solnice

Aktualizováno:

8. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Solnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20000 - 25000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

Manuvia Job, s.r.o. - Pardubice

Požadavky

-pokud ti nechybí fyzická zdatnost, síla a manuální zručnost je tato práce vhodná pro tebe
-jedná se o práci, kde je třeba přenášet těžké předměty, tudíž je práce fyzicky náročná a určená spíše pro muže
-jedná se o práci v třísměnném provozu

Náplň práce

-tvoji pracovní náplní budou procesy spojené s výrobou automobilových sedadel pro světového dodavatele

Nabízíme

- ubytování ZDARMA
- zaškolení zdarma
-práce v třísměnném provozu
-možnost vyplácení záloh po prvním odpracováném týdnu
-příspěvek na stravu
-podpora koordinátora

Kontaktní osoba:
Hana Rázková
Mobil: +420773768177