Engineer kvality, projekt BMW Tachov

Aktualizováno:

8. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Tachov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Firma:

Bénéficielle - Plzeň

Požadavky

Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
Reprezentativní vystupování, komunikační dovednosti
zkušenost v oblasti kvality
Znalost statistických metod a technik (APQP, FMEA, SPC, apod.) Výhodou
Znalost čtení dle výkresové dokumentace
Znalost nástrojů kvality (8D, 5Proč, Ishikawa apod.)

Náplň práce

budete odpovídat za kvalitu výroby pro hlavní zákazníky
komunikovat s klíčovými zákazníky
koordinovat a řídit zákaznické reklamace
zpracovávat přehledy, analýzy a statistiky nákladů na kvalitu
zajišťovat nápravná opatření ve spolupráci s projektovými týmy
zajišťovat okamžitá opatření u zákazníků

Kontaktní osoba:
Jan Bitman