Montážní dělník - navýšení mzdy o 3.100 Kč Dobříš

Aktualizováno:

8. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Dobříš

Nabízený plat:

30900 - 37400 Kč/měsíc

Značka:

1557861831

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

náplň práce
- manuální práce na lince v časovém taktu
- práce ve třísměnném provozu

co vám nabídneme
NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE KLIENTA!

-Nástupní mzda až 30 900 Kč.
-Maximální mzda až 37 400 Kč.
-Možnost navýšení mzdy až dvakrát za rok.
- odměna 15 000 - 30 000 Kč za doporučení kamaráda
- možnost interní školy sváření pro začátečníky
- svozová autobusová doprava ze směrů Sedlčany, Příbram, Hořovice, Praha Smíchov a Modřany
- 5 týdnů dovolené – celozávodní dovolená v létě a o Vánocích
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % hrubé mzdy
- závodní stravování – 6 druhů jídel, hotovka za 22 Kč a polévka za 8 Kč
- stravenky v hodnotě 70 Kč
- výhodnější tarify na volání i pro členy rodiny
- firemní akce

co od vás očekáváme
- praxe na pozici výhodou, ale šikovné kandidáty zaškolíme
- samostatnost, spolehlivost a pečlivost
- fyzická zdatnost
- chuť do práce

jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.