Elektrikář - Německo!

Aktualizováno:

20. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Německo

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

2400 - 2600 Euro netto /měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Požadavky

Firma DREMO Personaldienstleistung hledá šikovné elektrikáře do svého pracovního týmu na hlavní pracovní poměr. Nabízíme vám spolehlivost, pravidelný příjem ,zaměstnanecké výhody a individuální přístup ke každému zaměstnanci. Nabízíme spolehlivost, pravidelný příjem bez zpoždění, zázemí německé společnosti a individuální přístup k zaměstnancům .

Nabízíme:
- německý pracovní poměr na dobu neurčitou
- nadtarifní plat a diety - plat od 2400 do 2600 EUR čistého vč. diet (konkrétní platovou nabídku Vám poskytne ospovědný disponent)
- nástupní prémie 300 EUR
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou celkem 300 EUR (po odpracovaných 6-ti měsících)
- benefitová Sodexo karta za produktivitu - 44 EUR nezdaněných měsíčně
- odměna 300 EUR za doporučení nového zaměstnance
- možnost výplaty záloh za každý odpracovaný týden
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní - 100 EUR ročně

Náplň práce:
- práce na projektech - stavby bytů, domů, obchodů, institucí
- instalace, obsluha a oprava elektrických zařízení
- pokládání domovních přípojek
- montování osvětlení, zvonků a domovních mikrofonů
- zasazení vypínačů, zásuvek

Požadujeme:
- němčina na komunikativní úrovni, znalost terminologie - na pracovišti probíhá komunikace výhradně v německém jazyce
- pracovní zkušenosti v oboru elektroinstalace z německy hovořících zemí
- výuční list v oboru nebo dlouholeté zkušenosti
- ř.p. a vlastní automobil

Poznámka

Nástup ihned!

Kontaktní osoba:
Hana Medak