Elektrikar na montaze - s polstinou a/nebo nemcinou - plat netto Dortmund

Aktualizováno:

19. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Dortmund

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

2300 - 2600 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Elektriker DE

Firma:

Brilliant Personaldienste GmbH

Požadavky

- Idealne platna vyhlaska c. 50/78 nebo srovnatelne vzdelani nebo dlouholeta prokazatelna praxe
- Ochota cestovat po uzemi Nemecka - montaze a zakazky na celem uzemi Nemecka (pod vysilanou firmou, pripadne premisteni se na zakazku po skonceni stavajici zakazky)
- Schopnost komunikovat v nemcine a/nebo polstine
- Vyhodou ridicsky prukaz, auto neni podminkou

Náplň práce

- Montáž a výměna jističů, úprava elektroměrových rozvaděčů
- Úprava a budování vnitřní a venkovní elektroinstalace
- Změnu z 1 fázového přívodu na 3 fázový a opačně
- Ošetření hliníkového vedení speciální pastou
- Úpravy elektroinstalace v bytě
- Schopnost prace ve vysce /Haly/

Nabízíme

- Nemecka pracovni smlouva na dobu neurcitou
- Pomoc pri vyhledani ubytovani v miste vykonu prace - prispevek zamestnavatele ve forme diet
- Zarizeni potrebne administrativy pri nastupu (prihlaseni k nemeckemu zdravotnimu pojisteni apod.)
- Bonus za doporuceni zamestnance
- Bonus na dovolenou
- Bonus na Vanoce
- Prispevek na pracovni obleceni az 4 x rocne

Kontaktní osoba:
M. Schofferova
Tel: +49 361 66358160