Referent/ka prodeje se znalostí německého jazyka Česká Třebová

Aktualizováno:

6. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Česká Třebová

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

33000 Kč za měsíc

Firma:

KORADO, a. s.

Požadavky

vzdělání ÚSO s maturitou (VŠ výhodou)
znalost německého jazyka na velmi dobré úrovni
znalost dalšího cizího jazyka výhodou
praxe v mezinárodním obchodě nebo nákupu výhodou
uživatelská znalost MS Office
řidičský průkaz skupiny B
komunikační dovednosti, samostatnost, odpovědnost
nástup co nejdříve

Náplň práce

Referent/ka prodeje zodpovídá za řízení obchodních případů se zahraničními partnery, komunikuje se zákazníky, vykonává činnosti spojené s prodejem zboží, spolupracuje při organizování zahraničních návštěv, apod.

Nabízíme

dobré sociální zázemí v moderním prostředí
zajímavou práci s možností profesního růstu
zajištěné dotované stravování, 5 týdnů dovolené, možnost příspěvku na penzijní připojištění a další benefity
místo výkonu práce Česká Třebová

Kontaktní osoba:
Pavla Kolářová, Lenka Hubinková
Tel: 465 506 343, 959