Chzžná/ý do hotelov - Holandské ostrovy. Nástup: Apríl, Máj, Jún Ostrov Vlieland ,Terschelling ,Ameland,, národný p

Aktualizováno:

8. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Ostrov Vlieland ,Terschelling ,Ameland,, národný p

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

1700 - 2000 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

hotely

Firma:

Work Europersonnel, s.r.o.

Požadavky

Hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteloch na holandskom ostrove Vlieland, Texel, Terschelling, Ameland alebo v národom parku Veluwe. Hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí. Prevažná väčšina hotelov sa nachádza priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

S Holandským zamestnávateľom už spolupracujeme viac ako 10 rokov. V hoteloch tým pádom pracuje veľa Slovákov a Čechov.

Požiadavky:
- komunikatívna znalosť anglického jazyka (v niektorých hoteloch akceptujú aj znalosť nemeckého jazyka)
- predchádzajúce pracovné skúsenosti

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Nabízíme

Plat:

od 10,45 Eur brutto/hod + príplatok 8,33% holiday money (pre pracovníkov 21 rokov a viac)
9,40 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33% holiday money (20 rokov)
8,37 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33% holiday money (19 rokov)
7,31 Eur brutto/hod. + príplatok 8,33% holiday money a viac (18 rokov)

Mzda je vyplácaná každý týždeň na účet podľa Vášho výberu. Bankový účet musí byť vedený na Vaše meno.

Poznámka

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu zašlite životopis v anglickom jazyku s fotku a napíšte dátum kedy môžete do zahraničia vycestovať na email: info@europersonnel.sk
alebo nás kontaktujte na tel. číslach +421 917 721 626, +421 910 333 199.

Název firmy

Kontaktní osoba:
Katarina Luokkanen
Tel: +421 910 199 868
E-mail: zaslat e-mail s životopisem