Kontrolor kvality Jičín

Aktualizováno:

20. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

6017

Zařazeno na pozici:

kontrolor Jičín

Firma:

JOBSTART s.r.o.

Požadavky

* Znalý práce na PC (MS Office), výhodou znalost SW SAP, SKK, ESVD

* Ochotný učit se nové věci, flexibilní

* Spolehlivý, pečlivý, komunikativní a vysoce zodpovědný

* Energická osobnost s týmovým duchem

* Praxi v automotive na obdobné pozici výhodou

Náplň práce

* Činnosti spojené s kontrolou kvality výrobků (vizuální posouzení, kontrolní měření, uvolnění výroby atd.)

* Provádění, analyzování, vyhodnocování, hledání kořenové příčiny a nastavování opatření ve spolupráci s vlastníkem procesu pro interní a externí zmetkovitost (zákaznická reklamace)

* Provádění blokace dílů v SAP a případně zastavení neshodné výroby

* Nastavování okamžitých opatření v případě zákaznické reklamace

Nabízíme

* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

* Práci v 3směnném provozu

* Pro načerpání nových sil 5 týdnů dovolené

* Zajímavé finanční ohodnocení

* Zaměstnanecké benefity (13. a 14. plat, příspěvek na dopravu, závodní stravování, příspěvek na dětskou rekreaci, odměna za loajalitu již po 5 letech pracovního poměru atd.)

* Příjemné pracovní prostředí

* Pro lepší utužení kolektivu pořádáme spoustu zábavných firemních akcí

Kontaktní osoba:
Jana Horáková
Mobil: 602 620 927